Omnibus Travel

Wraz z upływem czasu w świadczeniu przewozów turystycznych, Omnibus nabywał doświadczenie w organizacji wycieczek.

Poszerzyliśmy zatem swoją ofertę i proponowane usługi o biuro podróży.
Teraz jako Omnibus Travel oferujemy Państwu wycieczki krajowe i zagraniczne, wycieczki szkolne i indywidualne oraz pielgrzymki.
To co nas wyróżnia to niskie ceny wycieczek, wysoka jakość świadczonych usług oraz możliwość zrealizowania w zasadzie każdej wycieczki autokarowej, bez względu na liczbę osób.
Zgromadzona przez nas flota pojazdów jest tak duża, że dopasowujemy wielkość autokaru do zapotrzebowania.
Najważniejszy jest dla nas Państwa komfort podczas podróży, dokładamy starań aby podchodzić do potrzeb naszych Klientów indywidualnie i dostosowywać program wg preferencji Podróżnych.
Chcemy także żeby nasza oferta cenowa mogła być dostępna dla jak największej liczby osób, bo jak powiedział Hans Christian Andersen "Podróżować to żyć".
Zapraszamy do wyjazdów i wycieczek z Omnibus Travel.

Biuro Podróży OMNIBUS TRAVEL posiada zaświadczenie o wpisie do rejestru organizatorów i pośredników turystycznych poz. nr. 2622 wydane przez Marszałka Województwa Mazowieckiego. Biuro Podróży OMNIBUS TRAVEL posiada gwarancję ubezpieczeniową turystyczną, dotyczącą pokrycia kosztów powrotu klientów do kraju, a także zwrotu wpłat wniesionych przez klientów za imprezę turystyczną. Gwarancja została udzielona przez firmę Wiener TU S.A. Vienna Insurance Group.